Zalety domków holenderskich całorocznych

Domki holenderskie

Domki holenderskie całoroczne to dla wielu osób szansa na zyskanie własnego lokum, bez konieczności brania kredytu na zakup domu lub mieszkania. Domki holenderskie są ocieplane, pozwalają więc w wygodny sposób mieszkać w nich przez cały rok, a ponadto mogą zostać postawione w zasadzie w każdym miejscu, bez konieczności pozyskiwania pozwolenia na budowę. Jakie są jeszcze zalety domków holenderskich całorocznych – oto najważniejsze z nich!

Szybkie zyskanie własnego lokum

Domki holenderskie całoroczne wykorzystywane były od lat np. w Stanach Zjednoczonych jako możliwość stworzenia sobie własnego lokum, bez konieczności pozyskiwania wiążących na lata kredytów czy zdobywania gotówki na ten cel. Są one gotowe do postawienia niemal w każdym miejscu, bez konieczności zdobywania pozwolenia na budowę. Wystarczy do urzędu gminy zgłosić chęć postawienia domku i odczekać 21 dni. W przypadku braku odpowiedzi, możemy postawić domek holenderski na własnej bądź użyczonej działce i zamieszkać w nim od razu. Domki holenderskie oferowane przez firmę B&M Camp są bowiem także wyposażone w instalacje elektryczne, kanalizacyjne czy gazowe oraz w pełni wyposażone w niezbędne do codziennego funkcjonowania sprzęty. Dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego transportu domku holenderskiego w dowolne miejsce. Jeśli więc znudzi nam się zamieszkiwanie w danym otoczeniu i mamy możliwość postawienia domku holenderskiego w innej części kraju, bez większych problemów możemy zdecydować się na szybką przeprowadzkę.

Konstrukcja domków holenderskich całorocznych

Oferowane na stronie http://www.domki-holenderskie.org/kategoria-produktu/domki-caloroczne/ domki holenderskie zostały skonstruowane na wzór domków kanadyjskich. Oznacza to, że ich stelaż został wypełniony w środku cieplną izolacją i pokryty dodatkowo blachą, co doskonale izoluje całą konstrukcję zarówno od upałów, jak i chłodu zimą. Izolacja cieplna została wykonana z materiałów o wysokiej jakości i odporności na zużycie, co oznacza, że nawet kupując używany domek holenderski, możemy jeszcze przez wiele lat cieszyć się komfortem spędzania w nim wakacji, a nawet mieszkania przez cały rok.

Ceny domków holenderskich całorocznych

Firma B&M Camp oferuje domki holenderskie całoroczne używane, dzięki czemu ich cena jest zdecydowanie konkurencyjna dla tradycyjnych domków letniskowych, nie mówiąc już o wysokich kredytach hipotecznych. Koszt zakupu domku holenderskiego to minimalnie ok. 41 tysięcy zł do maksymalnie 85 tysięcy zł. Wszystko zależy od wyposażenia domku, jego wielkości i właściwości konstrukcji. Zakup może być realizowany w dogodnych ratach, co pozwala właściwie każdemu na zakup wygodnego i efektownego domku holenderskiego, który może posłużyć za wakacyjną kwaterę bądź alternatywne miejsce do mieszkania przez cały rok. Oryginalne projekty i jakość wykonania oferowanych przez naszą firmę domków holenderskich całorocznych gwarantują pełną satysfakcję naszym klientom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Ola

Każdą wolną chwilę - bez względu na pogodę, która panuje za oknem - spędzam na świeżym powietrzu. Prace w ogrodzie to moja największa pasja. Wyciągam pomocną dłoń w kierunku poszukujących odpowiedzi na pytania dotyczące ogrodnictwa. Możesz na mnie liczyć!

Skomentuj