Na czym polega zagospodarowanie terenów zielonych?

Zagospodarowanie terenów zielonych

Zagospodarowanie terenów zielonych to we współczesnym świecie ciesząca się coraz większym zainteresowaniem usługa, realizowana zarówno dla klientów prywatnych, jak i deweloperów, biur architektonicznych czy instytucji publicznych. Architekt krajobrazu mgr inż. Marta Kępka stworzyła więc pracownię, która kompleksowo zajmuje się realizacją powierzonych jej projektów zagospodarowania terenów zielonych, począwszy od stworzenia projektu otoczenia, po nadzór nad jego realizacją.

W jakich miejscach warto zadbać o projekt terenów zielonych?

Rosnąca świadomość ekologiczna, a także fundusze, które można pozyskać na zagospodarowanie terenów zielonych, powodują, że coraz częściej zaniedbane miejsca w miastach, wokół bloków mieszkalnych czy instytucji publicznych rozkwitają, stając się wizytówką dbałości o przestrzeń przyjazną mieszkańcom. Starannie zaprojektowane i utrzymane w dobrym stanie tereny zielone są nie tylko ozdobą, ale też sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi, co w dobie zmieniania miast w bardziej otwarte na potrzeby mieszkańców jest szczególnie istotne. Dlatego efektowne i dostosowane do warunków otoczenia projekty terenów zielonych warto realizować wraz z doświadczonymi profesjonalistami w dziedzinie ich tworzenia, realizacji oraz utrzymania.

Czym charakteryzują się dobre projekty zagospodarowania terenów zielonych?

Profesjonalnie przygotowany projekt zagospodarowania terenów zielonych to nie tylko efektowna realizacja, ale przede wszystkim przystosowanie jej do warunków otoczenia, zadbanie o niezaburzanie środowiska naturalnego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnej społeczności. Istotne jest więc połączenie funkcjonalności, estetyki i najwyższej staranności wykonania, które można uzyskać tylko dzięki współpracy z zespołem sprawdzonych w swojej dziedzinie fachowców.

Kępka – architektura krajobrazu – współpraca z najlepszymi fachowcami

Jeśli szukacie Państwo odpowiedniego zespołu zajmującego się przygotowaniem projektu zagospodarowania terenów zielonych, a także nadzorem nad jego realizacją, zapraszamy do kontaktu się z naszym biurem projektowym. Kępka – architektura krajobrazu http://kepkaogrody.pl/zagospodarowanie-terenow-zieleni to pracownia, która skupia wokół siebie sprawdzonych fachowców: architektów, kosztorysantów, elektryków i wielu innych. Nasza wspólna praca i pasja to przygotowywanie oraz realizacja projektów terenów zielonych dla klientów prywatnych, instytucji publicznych, władz miast, deweloperów czy biur architektonicznych. Dotychczasowa praca biura została wyróżniona m.in. I nagrodą w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznej placu nadwodnego w ramach projektu Rewitalizacja obszaru Nowy Port z Twierdzą Wisłoujście w Gdańsku czy dyplomem od marszałka Adama Struzika za projekt Parku Włoskiego w Błoniu. Nasze projekty cieszą się uznaniem klientów ze względu na oryginalne rozwiązania, funkcjonalność i dbałość o najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

Skomentuj