Reklama

Portal Poradnik Ogrodniczy to miejsce, w którym dzielimy się poradami i inspiracjami dotyczącymi tematów związanych z ogrodnictwem – pielęgnacją, planowaniem i dekorowaniem ogrodu. Nasze artykuły zawierają praktyczne wskazówki, dzięki którym z pozoru trudne do wykonania czynności stają się banalnie proste, a problemy, z którymi nie mogliśmy sobie poradzić, zostają rozwiązane. Jesteśmy po to, by pomagać Wam prowadzić piękne i zadbane ogrody.

Najpotrzebniejsze i najciekawsze informacje przekazujemy różnymi kanałami. Tworzymy dla Was artykuły publikowane na portalu, inspirujemy i komunikujemy się na Facebooku. Dzięki temu mamy szansę dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców i poszukujących ciekawych, wartościowych treści, a także stworzyć wspierającą się społeczność. 

Wiemy, że wielu specjalistów dziedzin ogrodnictwa i planowania przestrzeni także chce podzielić się swoją wiedzą lub polecić konkretne, przydatne produkty czy usługi. Dlatego wychodzimy z ofertą współpracy w postaci publikacji artykułów sponsorowanych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Uwaga!

Nie jesteśmy zainteresowani publikacją materiałów prasowych, dlatego prosimy o ich nieprzesyłanie!

Redakcja Portalu Poradnik Ogrodniczy

ul. Poznańska 62/74

60-853 Poznań

tel. + 48 534 554 826

redakcja@poradnik-ogrodniczy.pl