Meble z betonu architektonicznego – najmodniejszy trend do ogrodu

Beton architektoniczny to ulubiony materiał projektantów i architektów. Wyznacza najmodniejsze trendy wnętrzarskie i zajmuje ważne miejsce w tworzeniu nowoczesnych, designerskich przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków. To dokonała alternatywa do tradycyjnych materiałów, ponieważ wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, który idealnie komponuje się z roślinnością i innymi elementami wyposażenia ogrodu. Wykorzystanie mebli z betonu architektonicznego w ogrodzie to najlepszy sposób na stworzenie oryginalnej i trwałej aranżacji.

Beton architektoniczny – dlaczego warto?

To budulec, który ma ogromny potencjał aranżacyjny. Dzięki temu, że charakteryzuje się niezwykle stylowym wyglądem idealnie się nadaje do urządzania nowoczesnych ogrodów i skwerów. Meble o surowej, stonowanej kolorystyce i prostych, geometrycznych formach to najmodniejsze elementy wyposażenia współczesnych ogrodów i skwerów. Aspekt wizualny jest bardzo ważny, ale nie zapominajmy o stronie praktycznej. Pod tym względem beton architektoniczny zdecydowanie wyróżnia się na tle innych materiałów dlatego jest idealnym budulcem na meble ogrodowe i inne elementy małej architektury.

Meble z betonu – czym się charakteryzują?

Meble betonowe to solidne, trwałe i wytrzymałe produkty. Nie straszny im mróz, deszcz, słońce ani wiatr. Z tego względu idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych. Produkty z betonu architektonicznego cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu pozostają w nienagannej kondycji przez wiele lat. Ponadto charakteryzują się łatwością do utrzymania w czystości, ponieważ nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Takie elementy wyposażenia doskonale harmonizują z zieloną roślinnością i innymi elementami z betonu, takimi jak donice, obudowa oczka wodnego czy ogrodowe murki.

Betonowe aranżacje ogrodowe – strzał w dziesiątkę

Nowoczesna aranżacja ogrodu z wykorzystaniem mebli z betonu architektonicznego to idealne rozwiązanie do przestrzeni urządzonych w różnych stylistykach. Takie elementy wyposażenia doskonale się komponują nie tylko z aranżacjami minimalistycznymi i industrialnymi, ale także klasycznymi, japońskimi czy angielskimi. Efektowne, geometryczne podstawy mogą posłużyć jako siedziska lub stoliki, meble w kształcie prostopadłościanu jako ławki, zaś kubiki mogą pełnić rolę stolika do kawy lub obudowy donicy na kwiaty. Te i inne ogrodowe meble betonowe znajdziesz w ofercie firmy Jadar. Wszystkie produkty z betonu architektonicznego cechuje nowoczesna, elegancka forma, funkcjonalność i najwyższa jakość.

Skomentuj