Huśtawki ogrodowe do klasycznych, ale i nowoczesnych ogrodów 

Huśtawki ogrodowe

Piękny ogród pełen drzew, kwiatów, krzewów ozdobnych to doskonałe miejsce do relaksu. Może być jeszcze bardziej przyjemne, kiedy będzie wyposażony w praktyczne i ładnie wyglądające meble ogrodowe, w tym huśtawkę.

Huśtawka ogrodowa to miejsce, na którym możemy poczytać książkę, odpocząć, spędzić czas z rodziną, a dzieci mają dodatkowe miejsce do zabawy. Jaką huśtawkę wybrać?

Jaka huśtawka ogrodowa będzie idealna do ogrodu?

Obecnie wybór huśtawek jest ogromny, natomiast nadal te klasyczne, drewniane huśtawki do ogrodu cieszą się największą popularnością. Przede wszystkim są niesamowicie trwałe – odpowiednio zaimpregnowane mogą przetrwać nawet kilkanaście lat. Poza tym świetnie współgrają z drzewami, krzewami ozdobnymi czy kwiatami. Drewniane huśtawki to klasyk, jeśli chodzi o wyposażenie ogrodu. Są nam doskonale znane z dzieciństwa, gdzie wspólnie z dziećmi z sąsiedztwa bawiliśmy się do późnego popołudnia, a także znajdowały się na każdym placu zabaw.

Drewniana huśtawka do ogrodu z wygodnym siedziskiem i odpowiednio wyprofilowanym oparciem to doskonałe rozwiązanie nie tylko na poranną kawę, popołudniowy relaks, ale i spotkanie ze znajomymi czy rodziną, np. podczas grilla.
Na siedzisku możemy także położyć wygodne i miękkie poduchy, które wzniosą nasz relaks na najwyższy poziom.

Huśtawka ogrodowa na tarasie

Huśtawki to nie tylko świetne rozwiązanie do ogrodu, ale i na taras! Jeśli tylko jest odpowiednio dużych rozmiarów warto także na nim postawić huśtawkę, na której możemy odpoczywać również podczas opadów deszczu bez obaw, że zmokniemy. Zaletą huśtawki na tarasie jest również to, że o poranku bądź po intensywnych opadach deszczu nie jest mokra i można z niej korzystać zawsze wtedy, kiedy chcemy.

Miejsce zabaw dla dzieci

Dzieci uwielbiają huśtać się na huśtawce, a najbardziej wtedy, kiedy akurat ktoś na niej odpoczywa. Czy to starsze rodzeństwo, czy rodzice odpoczywający na świeżym powietrzu po całym dniu pracy. Jeśli szukasz rozwiązania, jak temu zaradzić, ale w Twoim ogrodzie nie ma miejsca na dwie osobne huśtawki warto wybrać opcję tzw. 2w1. Huśtawka ogrodowa z ławką dla dziecka to rozwiązanie idealne w tej sytuacji! Z jednej strony duże, wygodne siedzisko z oparciem, a z drugiej pojedyncza ławka dla dziecka, na której może pokonywać kolejne rekordy wysokości. Już nie będzie walki o to, kto ma spędzać czas na huśtawce. Huśtawka z ławką dla dziecka sprawdzi się również, gdy organizujemy np. grilla czy spotkanie ze znajomymi bądź rodziną. Duże siedzisko pomieści kilka osób, a na ławce dzieciaki będą się wspólnie bawić nie przeszkadzając dorosłym.

Tagi:

Ola

Każdą wolną chwilę - bez względu na pogodę, która panuje za oknem - spędzam na świeżym powietrzu. Prace w ogrodzie to moja największa pasja. Wyciągam pomocną dłoń w kierunku poszukujących odpowiedzi na pytania dotyczące ogrodnictwa. Możesz na mnie liczyć!

Skomentuj