Zobacz 3 przekształcone przez człowieka skały, które zamienią Twój ogród w zaczarowany!

Obrobiony kamień naturalny

Skoro zapraszamy do naszego ogrodu naturę, pozwólmy sobie na to, aby było jej tam jak najwięcej. Są rzeczy, które stworzyła natura a człowiek jedynie nadał im kształt, stąd ich trwałość, unikalność i wyjątkowość. Znaleźliśmy 3 wyjątkowe kamienie naturalne dedykowane do ogrodu (i nie tylko), których nie spotkamy w żadnym markecie budowlanym, a sprawią, że nasz ogród zachwycać nas będzie zawsze.

Umywalka z kamienia naturalnego do ogrodu. Ten kawałek głazu zamieniony w wolno stojącą umywalkę, źródełko, wodopój w ogrodzie dopiero po zamontowaniu okazuje się tak potrzebny, przydatny i jednocześnie dopasowany. Dopiero po zamontowaniu okazuje się jak przydatna się okazuje w trakcie i prac i odpoczywania.

Kamień naturalny

A teraz coś wyjątkowego – palenisko, ogrzewacz ogrodowy z naturalnej skały. To unikatowe połączenie ognia wydobywającego się z wnętrza kamienia uzależnia. Skała wydrążona jest tak, aby podłączyć instalację gazową, umożliwiającą ciągłość płomienia. Oprócz funkcji użytkowej pełni wyjątkową funkcję dekoracyjną w ogrodzie, bo wielkość płomienia można regulować. Rodzinne spotkania przy takim palenisku z prawdziwego kamienia mogą odbywać się nie tylko w ciepłe wieczory i nie tylko przy grillu.

Wanna z kamienia naturalnego. Coraz częściej już widoczna w polskich ogrodach. Naturalność skały odczuwalna dla skóry, łatwość montażu, odporność na czas i warunki atmosferyczne sprawiają, że na ten komfort pozwala sobie coraz więcej osób. Wanny z kamienia polnego – rzecznego osiągają nawet rozmiary pozwalające aby zmieściły się w nich 3-4 osoby. Picie popołudniowego drinka w takiej wannie i wpatrywanie się w czysty płomień wydobywający się z kamiennego paleniska pozwala czuć się jak w 5-cio gwiazdkowym hotelu. Pamiętajmy, że kamień naturalny łatwo przejmuje temperaturę i długo ją oddaje. Zatem w lecie taka wanna będzie idealnie chłodzić zatrzymując temperaturę z nocy a w jesienne wieczory nagrzana po całym dniu i wypełniona gorącą wodą będzie zatrzymywać i długo ją obniżać. Identycznie jak w przypadku kamieni w ognisku/lub palenisku gdzie wygaszone wieczorem potrafią jeszcze rano być ciepłe.

Kamień naturalny w łazience

Pokazaliśmy kilka odkrywczych produktów, które ze względu na swoją naturalność idealnie komponują się z otoczeniem dowolnego ogrodu zewnętrznego lub zimowego. Wszystkie robione są na zamówienie w Indonezji przez Lux4home™ a na formę, kolor i kształt zewnętrzny producent nie ma wpływu. To natura je kształtuje a w każdym przypadku tylko środek umywalki, paleniska czy wanny poddawany jest obróbce.

Tagi:
Skomentuj